MARBUSHKA Společenská hra Vesmírní piráti 5+

Kód: 6911
1 050 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení

Stolní hra - dětská hra, pro 2 až 4 hráče, délka hry 10 min, v českém jazyce, vhodné od 5 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čeká vás nekonečný Vesmír! Na neznámých planetách vás čekají poklady a dobrodružství. Poznejte život opravdového vesmírného piráta, který pátrá po pokladech a vrhá se do bitev kvůli kořisti. Riskuje, aby získal fantastické poklady, protože jejich magická síla mu může pomoc na jeho cestě.
 
Hra nabízí dvě obtížnosti, snazší pro mladší hráče okolo 4 let a pak zpestřenou pro děti ve věku od 5 let výše. Cílem deskové hry MARBUSHKA Vesmírní piráti je nasbírat co nejvíce vesmírných pokladů. Konec hry nastane, pokud již na žádné planetě nezbývá žádný poklad. 
 
Společnost Marbushka používá k výrobě her materiály s certifikací FSC a PEFC, obaly jsou vyrobeny z 90% recyklovaného papíru. S výjimkou tisku a vázání se hry vyrábějí ručně z přírodních materiálů, používány jsou přírodní barvy. 
 
Hra obsahuje: Herní plán 40 × 40 cm, 4 kosmické lodě, 4 piráti, 20 mincí (poklady), 2 hrací kostky
Věk: +5
Hra: pro 2 - 4 hráč4 starších 5 let
Doba trvání: cca 10 minut
Rozměry herní plochy: 40 x 40 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry a hlavolamy
Podle druhu hračky: Společenské hry, Stolní hry
Podle pohlaví: Pro kluky i holky
Podle věku: 4+ let

Vesmírní piráti trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Marbushka

Marbushka je maďarská rodinná firma, která se zaměřuje na výrobu kvalitních deskových her pro děti. Za vznikem firmy stojí manželský pár, který vytvořil jedinečný, umělecky ilustrovaný pohádkový svět inspirovaný představivostí jejich vlastní dcery. Manželé věří, že vztah ke kráse a kvalitě je v dětech třeba pěstovat od malička
Kdysi malá řemeslná dílna se rychle rozrostla ve společnost, která se zabývá vlastní výrobou a designem vysoce kvalitních her. Filozofií návrhů je originalita, poctivost a hravost. Cílem je vnést nový směr do smyslu dětských her a vytvořit nový svět, který si děti a jejich rodiče společně užijí.

×

Splátková kalkulačka ESSOX