MARBUSHKA Společenská hra Drip Drop 3+

Kód: 6912
1 050 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení

Stolní hra - pro kohokoliv, vhodné od 3 let, pro 2 až 4 hráče, délka hry minimálně 10 min

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je to za zvláštní zvuk, to jemné ťukání? To déšť bubnuje na listí. Naši malí přátelé putují lesem a překvapí je bouřka. Jak se v takovém ošklivém počasí dostanou domů? Shovají se pod houby a listí nebo budou opatrně přebíhat z úkrytu do úkrytu, aby se nepromočili?
Jejich krásná mechová chaloupka na ně již čeká - oheň praská v krbu a konvice s horkým čajem stojí na stole. Začíná závod - kdo se dostane do chaloupky jako první?
 
Společnost Marbushka používá k výrobě her materiály s certifikací FSC a PEFC, obaly jsou vyrobeny z 90% recyklovaného papíru. S výjimkou tisku a vázání se hry vyrábějí ručně z přírodních materiálů, používány jsou přírodní barvy. 
 
Hra obsahuje: Herní plán 40 × 40 cm, 4 figurky, mechová chaloupka, 2 kulisy, barevná hrací kostka.
Věk: +3
Hra: pro 2 - 4 hráče starších 3 let
Doba trvání: cca 10 minut
Rozměry herní plochy: 40 x 40 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry a hlavolamy
Podle druhu hračky: Společenské hry, Stolní hry
Podle pohlaví: Pro kluky i holky
Podle věku: 3+ roky

Drip Drop trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Marbushka

Marbushka je maďarská rodinná firma, která se zaměřuje na výrobu kvalitních deskových her pro děti. Za vznikem firmy stojí manželský pár, který vytvořil jedinečný, umělecky ilustrovaný pohádkový svět inspirovaný představivostí jejich vlastní dcery. Manželé věří, že vztah ke kráse a kvalitě je v dětech třeba pěstovat od malička
Kdysi malá řemeslná dílna se rychle rozrostla ve společnost, která se zabývá vlastní výrobou a designem vysoce kvalitních her. Filozofií návrhů je originalita, poctivost a hravost. Cílem je vnést nový směr do smyslu dětských her a vytvořit nový svět, který si děti a jejich rodiče společně užijí.

×

Splátková kalkulačka ESSOX