Djeco desková hra Sologic - Dogmino 6+

Kód: 13726
460 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Dogmino je překrásná dřevěná hra, která vyžaduje především logiku a trpělivost. Jako hru domino poskládejte přátelské psy zpět k sobě a vytvořte perfektní čtverec na herním plánu. Vhodné pro děti od 6 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výzva pro všechny děti! Spojte psy dohromady a vytvořte dokonalý čtverec na herním plánu – jako hru domino.
 
Balení obsahuje: 1 herní deska, 10 dřevěných dílků, 40 karet se zadáním (se zvyšující se úrovní obtížnosti) a 1 sada herních pravidel v 10 jazycích.
  • Pouze 1 možné řešení dané výzvy.
  • 3 zvyšující se úrovně obtížnosti.
  • 40 výzev.
  • Řešení problémů jsou uvedena v brožuře.
  • Dřevo s certifikací FSC®.
Věk: od 6-99 let
Hra: pro 1 hráče starší 5 let
Doba trvání: cca 15 minut
Materiál: Dřevo s certifikací FSC®
Rozměry: 21,5 x 21,5 x 3 cm
 
Hračky DJECO jsou u dětí velmi oblíbené. Nabízíme bezpečné a ověřené hračky pro kluky i holky v každém věku. Francouzská značka Djeco je ve světě hraček velikánem. Už od 50. let minulého století vyrábí ty nejkrásnější kreativní hračky a hry pro děti, které sbírají ceny po celém světě. Djeco vzniklo v hlavě původní zakladatelky Veronique, která marně hledala na tehdejším trhu hračky pro děti, které by splňovaly její nároky na kvalitu a především smysluplné využití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry a hlavolamy
Podle druhu hračky: Hlavolamy, Společenské hry, Stolní hry
Podle pohlaví: Pro kluky i holky
Podle věku: 5+ let, 6+ let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Djeco Logo

Společnost založila v roce 1954 Véronique Michel-Dalès ve Francii. Na trh přinesla vzdělávací hračky, které byly v té době úplnou novinkou. Hračky se staly fenoménem, za který získala Véronique několik ocenění.

Po krátké odmlce se rodinná firma vrátila na výsluní díky Frédéricovi, který udělal ze svého podnikání dětské hřiště. Cestoval po celém světě s cílem najít a přinést na francouzský trh hračky, které tu doposud nebyly. Jeho snem bylo hračky nejen  hledat, ale také je vyrábět!

V roce 1997 vyvinul několik edukativních hraček, jejichž přidanou hodnotou byla výtvarná stránka.  Prvními produkty byly dřevěné hračky, puzzle a stolní hry.

V roce 2007 nastal přelom, když Djeco představili první kreativní a výtvarné sady. Od té doby jsou produkty rodinné firmy Djeco k dostání ve více než 60-ti zemích světa.

×

Splátková kalkulačka ESSOX