🎉 Velký letní výprodej je tady! 😎

Neodolatelné slevy na nejoblíbenější produkty. 💥✨ Od plavek přes stylové doplňky až po letní stolování – všechno, co potřebujete pro perfektní léto, najdete u nás za úžasné ceny!

Více informací

Způsoby dopravy

Při objednávce nad 2.000,- od nás máte Dopravu zdarma!
Pro objednávky do 2000 Kč platí následující ceník:

Zasilkovna

Zasilkovna

Výdejní místo
Balíček si můžete vyzvednout na vybraném výdejním místě (doba uložení je 7 dní) nebo v Z-BOXu (doba uložení je 3 dny). Platbu na Zásilkovně lze provést v hotovosti nebo kartou. V případě Z-BOXu pouze kartou online.

 • Zásilkovna – výdejní místa a Z-boxy: 79 Kč
 • Platba na dobírku - extra poplatek: 49 Kč

Pokud bude pobočka Zásilkovny plná nebo bude-li zásilka vážit více než 5 kg, bude zdarma doručena na nejbližší pobočku s volnou kapacitou.

Průběh objednávky sledujte na webu Zásilkovny

Doručení na adresu
Zboží Vám doručí kurýr Zásilkovny na uvedenou adresu. Předem Vás budou kontaktovat telefonicky nebo SMS a dohodnou s Vámi přesný čas doručení. Platit můžete při předání kurýrovi v hotovosti nebo kartou. Pokud vás kurýr nezastihne doma, uloží váš balíček ještě týž den na nejbližší pobočce Zásilkovny s volnou kapacitou.

 • Doručení na adresu: 109 Kč
 • Platba na dobírku - extra poplatek: 49 Kč

Průběh objednávky sledujte na webu Zásilkovny

V obou případech Vás Zásilkovna informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS a emailu vždy do e-mailu dorazí sledovací číslo zásilky a předběžné informace o doručení. Následně budete pomocí SMS i e-mailu informování buď o uložení zásilky na výdejním místě nebo o jejím doručování na Vaši adresu.

 

Balikovna

Balikovna

Balíkovna nabízí více než 6000 odběrných míst. Můžete si vybrat zaslání a uložení balíčků na jedno z výdejních míst. Balíkovna Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS a emailu vždy do e-mailu dorazí sledovací číslo zásilky a předběžné informace o doručení. Následně budete pomocí SMS i e-mailu informování o uložení zásilky na vybraném výdejním místě.

 • Balíkovna výdejní místo: 75 Kč
 • Platba na dobírku - extra poplatek: 49 Kč

Průběh objednávky sledujte na webu Balíkovny

  

Česká pošta - Balík do ruky

Ceska Posta

U České pošty využíváme službu Balík do ruky. V případě, že vás kurýr nezastihne na určené adrese, bude váš balík uložen na nejbližší pobočce České pošty po dobu 5 dnů.

 • Česká pošta - Balík do ruky: 115 Kč
 • Platba na dobírku - extra poplatek: 49 Kč

Průběh objednávky sledujte na webu České pošty

 

PPL

PPL

Balíčky zasíláme také ve spolupráci se společností PPL a to až na Vaši adresu. Zásilky jsou doručovány do druhého pracovního dne od podání. Díky unikátnímu kódu, který vám bude zaslán v e-mailu můžete sledovat průběh doručování své zásilky.
Díky PPL budete znát hodinový interval doručení balíčku, který je upřesněn v den doručení SMSkou nebo e-mailem. Možné jsou až 3 pokusy o doručení balíčku.
 

 • PPL doručení na adresu: 120 Kč
 • Platba na dobírku - extra poplatek: 49 Kč

Průběh objednávky sledujte na webu PPL

 

GLS

GLS

Společnost GLS vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání.
Pohyb balíku můžete neustále sledovat na webových stránkách. Místo doručení je možné během dne měnit, popř. sjednat doručení balíku na pobočku GLS parcelshopu či vyzvednutí na depu.

 • GLS doručení na adresu: 139 Kč
 • Platba na dobírku - extra poplatek: 49 Kč

Průběh objednávky sledujte na webu GLS

 

DPD

DPD

Výdejní místo
Můžete si vybrat jedno z více než 3200 DPD výdejních míst či boxů.  Platbu na DPD místech lze provést v hotovosti nebo kartou.

 • DPD – výdejní místa: 89 Kč
 • Platba na dobírku - extra poplatek: 49 Kč

Průběh objednávky sledujte na webu DPD

Doručení na adresu
Balíček si můžete nechat zaslat společností DPD až domů. O průběhu Vaší zásilky budete informováni emailem a SMS. Před doručením budete kontaktováni. Datum a čas nebo dokonce doručovací adresu můžete změnit pomocí odkazu, který je poskytnut před doručením DPD.

 • DPD doručení na adresu: CZK 109
 • Platba na dobírku - extra poplatek: 49 Kš

Průběh objednávky sledujte na webu DPD

 

Osobní odběr

Balíček si můžete vyzvednout na naší prodejně v Plzni kterýkoli pracovní den mezi 9:30-17:30. Platit je možné pouze předem, bankovním převodem nebo online platební kartou. Emailem a SMSkou dostanete info, kdy je možné balíček vyzvednout.
Místo osobního odběru je v Plzni v ulici Solní 6.

 

Dárkové poukazy

Za nákup dárkových poukazů se neplatí poštovné, poukaz Vám zasíláme elektronicky. V případě, že si přejete zaslat voucher na konkrétní adresu jako dárek, můžeme to zařídit za vás. Prosím, kontaktujte nás.


Veškeré zboží skladem odesíláme zpravidla nejpozději do 2 pracovních dnů po vytvoření a zaplacení objednávky. O odeslání zásilky Vás budeme informovat e-mailem. Po obdržení balíčku, ho ihned zkontrolujte.


Potřebujete více informací o způsobech doručení? Nebo vás možná zajímá něco jiného? Podívejte se na naše často kladené otázky.

×

Splátková kalkulačka ESSOX