Stapelstein

Stapelstein Logo

Stapelstein® je německou značkou, která od roku 2016, kdy ji založil Stephan Schenk, usiluje o podporu svobodné hry pro děti všech věkových skupin. Tato značka vám přináší barevné, měkké hrací bloky, které mají schopnost proměnit jakékoliv místo na vzrušující hřiště pro dětskou fantazii. Ať už se děti rozhodnou bloky skládat, válet, házet, točit, třídit nebo na nich balancovat, možnosti hry jsou nekonečné a jen podléhají rozletu jejich fantazie. Co je skvělé, jak děti rostou, jejich způsoby hraní se rozvíjejí, ale díky robustnímu německému designu můžete být klidní, že tyto bloky vydrží všechny jejich dobrodružství – od prvních krůčků až po skákání a dovádění.

Bloky Stapelstein® se hodí nejen do interiérů, ale i na venkovní hraní nebo dokonce do vody, čímž jsou opravdu všestranným společníkem nejen pro děti, ale i pro dospělé. Mohou například posloužit jako pomůcka pro jógu, podnožka nebo rekvizita pro cvičení. 

Výrobky Stapelstein jsou navrženy tak, aby byly genderově neutrální a přístupné pro děti všech věkových kategorií. Jsou vyrobeny v Německu s ohledem na ekologii, využívají čistý vzduch a páru, neobsahují změkčovadla ani jiné přísady, jsou klimaticky neutrální a 100 % recyklovatelné. Objevte radost z hry v jakémkoli věku s těmito univerzálními bloky!

Cena

10505290
110505290
11 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem