Způsoby platby

Klasický bankovní převod

Pokud zvolíte platbu klasickým bankovním převodem, zboží Vám bude odesláno po připsání částky na náš účet 2601189979/2010 vedený u Fio banky, případně na eurový účet určený pro zahraniční platby např. ze Slovenska atd. IBAN: CZ13 2010 0000 0027 0118 9992.
Po dokončení objednávky se zobrazí platební údaje pro provedení platby. K realizaci můžete použít své internetové bankovnictví, platbomat, nebo můžete využít služeb nabízených u bankovní přepážky či finančních služeb České Pošty.
Ke spárování platby dochází zpravidla během několika hodin a po přijetí platby objednávku zpracováváme a expedujeme.
Variabilní symbol je vždy shodný s číslem objednávky a jeho vyplnění je povinné pro identifikaci příchozí platby.

Online platební karta (3D Secure)

Máte možnost pohodlně platit online kartou. Jde o nejrychlejší způsob online platby přes GoPay platební bránu.
Po dokončení objednávky budete přesměrováni na tuto platební bránu. O průběhu platby budete informováni e-mailem. V případě, že platba online nebude úspěšná, můžete zvolit alternativní způsob platby nebo se pokusit provést platbu znovu.

Online bankovní převod

Zrychlená platba prostřednictvím internetového bankovnictví (tzv. platba bankovním tlačítkem). Banky podporované platební bránou GoPay pro tento způsob platby jsou například: ČSOB, Česká spořitelna, Komerční banka, Raiffeisen, atd.
Platební brána GoPay vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte předvyplněný platební příkaz.
Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, tím pádem můžeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky. O průběhu platby budete informováni e-mailem.

Na dobírku při předání

Při zadávání objednávky máte možnost zaplatit při doručení. Pokud zvolíte způsob platby na dobírku, můžete za objednávku zaplatit přímo kurýrovi při obdržení zásilky. Budete mít možnost platit v hotovosti nebo platební kartou. Tato služba je zpoplatněna.

Paypal

Rovněž můžete platit prostřednictvím PayPal účtu, nejrozšířenější online platební peněženkou na světě.

Twisto

Twisto můžete nakupovat nyní a platit až do 30 dnů. Více informací naleznete zde.

Essox

Na našem eshopu nyní můžete nakupovat na splátky nebo si platbu rozdělit a to díky společnosti Essox s r.o. Pro více informací zde.

Potřebujete více informací k platbám? Nebo vás možná zajímá něco jiného? Podívejte se na naše často kladené otázky.

×

Splátková kalkulačka ESSOX