MARBUSHKA Společenská hra Tajemná knihovna 8+

Kód: 6905
1 100 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Stolní hra - dětská hra, pro 2 až 4 hráče, délka hry 45 min, v českém jazyce, vhodné od 8 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vaším úkolem v této novince od Marbushky je shromáždit všechny části zničených knih a osvobodit dobrodruhy. Musíte také odzbrojit ty projekční čepelky, které pan Mean aktivuje jeden po druhém v knihovně, aby zachránil budovu před kolapsem zničující magické energie. Poslání může být úspěšné, pouze pokud se všichni vrátíte do vašeho sídla bez jakéhokoli ublížení. Každý člen vašeho týmu má zvláštní talent, který vám může pomoci během hry, a pokud tyto talenty dovedně a koordinovaně používáte, vaše poslání bude úspěšná!

Úkolem hráčů kooperativní společenské hry MARBUSHKA Tajemná knihovna je posbírat všechny části poškozených knih, a osvobodit tak uvězněné čtenáře. Je třeba také zneškodnit světelné dýky pana Meana, aby nedošlo ke zřícení knihovny. Každý člen týmu má jedinečné schopnosti, kterými může pomoci. 

Společnost Marbushka používá k výrobě her materiály s certifikací FSC a PEFC, obaly jsou vyrobeny z 90% recyklovaného papíru. S výjimkou tisku a vázání se hry vyrábějí ručně z přírodních materiálů, používány jsou přírodní barvy. 
 
Hra obsahuje: Herní plán 40 × 40 cm, 15 rozvalin (ruin), 12 světelných dýk (projector blades), 4 knihy, 5 postav, 64 hracích karet
Věk: +8
Hra: pro 2 – 4 hráče starších 8 let
Doba trvání: cca 45 minut
Rozměry herní plochy: 40 x 40 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry a hlavolamy
Podle druhu hračky: Společenské hry, Stolní hry
Podle pohlaví: Pro kluky i holky
Podle věku: 6+ let
Položka byla vyprodána…

Tajemná knihovna trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Marbushka

Marbushka je maďarská rodinná firma, která se zaměřuje na výrobu kvalitních deskových her pro děti. Za vznikem firmy stojí manželský pár, který vytvořil jedinečný, umělecky ilustrovaný pohádkový svět inspirovaný představivostí jejich vlastní dcery. Manželé věří, že vztah ke kráse a kvalitě je v dětech třeba pěstovat od malička
Kdysi malá řemeslná dílna se rychle rozrostla ve společnost, která se zabývá vlastní výrobou a designem vysoce kvalitních her. Filozofií návrhů je originalita, poctivost a hravost. Cílem je vnést nový směr do smyslu dětských her a vytvořit nový svět, který si děti a jejich rodiče společně užijí.

×

Splátková kalkulačka ESSOX