MARBUSHKA Společenská hra Grand Prix 6+

Kód: 6907
1 000 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Stolní hra - dětská hra, pro 2 až 5 hráčů, délka hry 20 min, v českém jazyce, vhodné od 6 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závodníci uhánějí po neznačených cestách opuštěnou krajinou, aby vyhráli báječné ceny a hlavně titul nejodvážnějšího jezdce. Henry, René, Morris, Jean le Chauffeur a pan Bugatti uhánějí po cestách, překonávají překážky i sami sebe a všichni chtějí být první.

Automobilový závod vyhrává ten, kdo dokáže po překonání všech překážek jako první dojet do cíle. Každý z řidičů má svůj styl a kromě dovednosti skvěle řídit budou potřebovat také kus štěstí. Cílem každého z nich je samozřejmě vyhrát pohár Grand Prix. 

Společnost Marbushka používá k výrobě her materiály s certifikací FSC a PEFC, obaly jsou vyrobeny z 90% recyklovaného papíru. S výjimkou tisku a vázání se hry vyrábějí ručně z přírodních materiálů, používány jsou přírodní barvy. 
 
Hra obsahuje: Herní plán 45 × 30 cm, 5× 6 hracích karet, 5 malých dřevěných aut s řidiči, 5 překážek
Věk: +6
Hra: pro 2 – 5 hráče starších 6 let
Doba trvání: cca 25 minut
Rozměry herní plochy: 45 × 30 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry a hlavolamy
Podle druhu hračky: Společenské hry, Stolní hry
Podle pohlaví: Pro kluky i holky
Podle věku: 6+ let
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Marbushka

Marbushka je maďarská rodinná firma, která se zaměřuje na výrobu kvalitních deskových her pro děti. Za vznikem firmy stojí manželský pár, který vytvořil jedinečný, umělecky ilustrovaný pohádkový svět inspirovaný představivostí jejich vlastní dcery. Manželé věří, že vztah ke kráse a kvalitě je v dětech třeba pěstovat od malička
Kdysi malá řemeslná dílna se rychle rozrostla ve společnost, která se zabývá vlastní výrobou a designem vysoce kvalitních her. Filozofií návrhů je originalita, poctivost a hravost. Cílem je vnést nový směr do smyslu dětských her a vytvořit nový svět, který si děti a jejich rodiče společně užijí.

×

Splátková kalkulačka ESSOX