MARBUSHKA Společenská hra Skleník 4+

Kód: 6902
1 050 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Desková stolní hra s atraktivním designem Marbushka Skleník je určena pro 2 - 4 hráče starší 4 let. Hra trvá cca 15 minut a hraje se na herní ploše o rozměru 30 x 30 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální společenská kooperativní hra pro celou rodinu se odehrává v zemi, kde nikdy nesvítí slunce. Proto rostliny rostou jen ve skleníku a světlo jim poskytují světlušky. Kočka Šklebilka však ráda světlušky prohání a noční víly pak mají spoustu práce s vrácením světlušek do skleníku zpět, než jim protivná Šklebilka rozbije lucerničky. Každý hráč si vybere vílu a lucerničku a hra může začít
 
Desková stolní hra s atraktivním designem Marbushka Skleník je určena pro 2 - 4 hráče starší 4 let. Hra trvá cca 15 minut a hraje se na herní ploše o rozměru 30 × 30 cm. Společnost Marbushka používá k výrobě her materiály s certifikací FSC a PEFC, obaly jsou vyrobeny z 90% recyklovaného papíru. S výjimkou tisku a vázání se hry vyrábějí ručně z přírodních materiálů, používány jsou přírodní barvy. 
 
Hra obsahuje: 1 hrací plán, 4 noční víly, 4 lucerničky, 1 kočka Šklebilka alias Green Giggle, 1 skleník, 12 světlušek a rotující šipka.
 
Věk: +4
Hra: pro 4 hráče starších 4 let
Doba trvání: cca 15 minut
Rozměry herní plochy: 30 x 30 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry a hlavolamy
Podle druhu hračky: Společenské hry, Stolní hry
Podle pohlaví: Pro kluky i holky
Podle věku: 4+ let
Položka byla vyprodána…

Skleník trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Marbushka

Marbushka je maďarská rodinná firma, která se zaměřuje na výrobu kvalitních deskových her pro děti. Za vznikem firmy stojí manželský pár, který vytvořil jedinečný, umělecky ilustrovaný pohádkový svět inspirovaný představivostí jejich vlastní dcery. Manželé věří, že vztah ke kráse a kvalitě je v dětech třeba pěstovat od malička
Kdysi malá řemeslná dílna se rychle rozrostla ve společnost, která se zabývá vlastní výrobou a designem vysoce kvalitních her. Filozofií návrhů je originalita, poctivost a hravost. Cílem je vnést nový směr do smyslu dětských her a vytvořit nový svět, který si děti a jejich rodiče společně užijí.

×

Splátková kalkulačka ESSOX