Značka týdne: MimiConcept

 

Každý týden Vám budeme přinášet zajímavé informace o jednom z našich dodavatelů a vybrané produkty Vám nabídneme za zvýhodněnou cenu. Představíme Vám příběhy o vzniku firmy, sortiment , ale také produkty, které naleznete aktuálně na našem webu
www.simplykids.cz
logo

 

MimiConcept

Jako maminky celkem tří dětí velmi dobře ví, co to jsou bezesné noci s plačícím miminkem. Na začátku jejich příběhu tak byla touha dát jejich dětem při usínání pocit klidu a bezpečí a zajistit jim krásné sny a nerušený spánek.

Hledaly nejrůznější možnosti a pátraly, co by jim přinášelo podobně příjemné pocity jako mateřské objetí. Až v zahraničí objevily koncept tzv. dětských hnízd. Na českém trhu nic podobného nenašly, a proto se rozhodly ušít první měkká a útulná hnízdečka ze speciální měkčené bavlny samy. 

U jejich dětí slavila velký úspěch. Téměř okamžitě po uložení spokojeně usnuly. Postupně původní myšlenku rozvíjely a v nabídce začaly přibývat další produkty. Všechny samozřejmě pečlivě prověřené jejich malými experty.

Rády bychom nyní nabídly ty samé možnosti i vašim dětem a popřály vám co nejvíce krásných společných chvil!

 

Proč Mimiconcept?

Dětská hnízda MimiConcept® i veškeré další produkty jsou vyrobeny v České republice z pečlivě vybraných materiálů. Všechny mají certifikát Oeko-Tex Standard 100, třídy I. , vhodné pro děti do 3 let. Jsou prodyšné, s antibakteriální prací úpravou a určené i pro tu nejcitlivější dětskou pokožku. MimiConcept® Vám již brzy nabídne možnost vyšítí jména Vašeho miminka na Vaše hnízdečko.

n58d3e15ee11b2-1000x840

 

Dětská hnízda (0-6 měsíců)

Užitečný pomocník nejen pro usínání dětí od narození do šesti měsíců věku. Hnízdo svým tvarem kopíruje tělo miminka, čímž mu dává pocit bezpečí, který znalo z maminčina bříška, a zároveň usnadňuje adaptaci na okolní svět a posiluje spánkový režim. Kromě klasických modelů pro Vás máme kolekci navrženou ilustrátorem Patrikem Antczakem.

e114feae13688d56412709a87f2fd087

 

Hnízda BigMimi (6-36 měsíců)

Perfektní společník pro všechny děti, které už dětskému hnízdu odrostly (6 – 36 měsíců), ale nechtějí se vzdávat jeho komfortu. Vaše děťátko bude doprovázet až do jeho první velké postýlky. Chystáme ve více barevních provedeních. 

1A-1546

 

Mantinely

Praktická pomůcka s uchýtkami, díky které se vaše miminko nemůže v postýlce o nic uhodit. Nabízíme tři typy mantinelů. Celopostýlkové, se skládací bočnicí a univerzální na 120x60cm i 140x70cm. 

IMG_0875a

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení