Pipasik - Tvoříme s láskou

pipasik-ico2-1

 

Pipasik je malý team Zuzany Šulekové a Jitky Musilové, které tvoří věci s radostí a láskou. Mottem značky Pipasik je “Učíme děti hrou”. Zuzana Šuleková a Jitka Musilová vymýšlí věci dle principů Montessori “Já jsem to zvládl sám”. Děti v pracovních listech řeší drobné úkoly, ve kterých si samy nebo s pomocí dospělých poradí a uspějí. Obrázkové hry od Pipasik jsou vytvořené jednoduše a srozumitelně, aby je pochopily a zvládly i menší děti. Nemusíte vždy dojít ke zdárnému výsledku, hlavní je proces. Chyba bývá přítel na cestě k poznání. Důležité je, aby měly děti pocit úspěchu po vyřešení drobných úkolů a získaly tak motivaci k řešení dalších. 

285A4826w

 

1. MŮJ DŮM

Můj dům je interaktivní knížka, která dětem přibližuje práci architekta pomocí drobných úloh. Děti pomocí lepení a stříhání poznají práci architekta, seznámí se s plány jako jsou půdorys nebo řez a na závěr si postaví 3D model domečku. Celou knížkou děti provází chlapeček Hugo, který vypráví příběh, jak se s celou rodinou přestěhovali do vysněného domečku. 

285A4950w
1. Můj dům, 249 Kč

2. POZNÁVEJ PTÁČKY

POZNÁVEJ PTÁČKY je pracovní sešit plný úkolů s úžasnými ilustracemi Martina Krkoška. Jednotlivé úkoly děti provedou celým rokem z pohledu ptáčků. V brožurce jsou nejen stránky s kreslením, stříháním a lepením, ale i 6 poznávacích karet ptáčků ( Sýkora koňadra, Zvonek zelený, Červenka obecná, Vrabec domácí, Pěnkava obecná), které si děti samy dotvoří a můžou z nich vytvořit vlastní malou knížku

07w
2. Poznávej ptáčky, 249 Kč

3. SADA VYŠÍVÁNÍ - SVETŘÍKY

Sada obsahuje 6 barevných karet s otvory a 2 černobílé karty, které si děti mohou nejen samy vyšít, ale i vybarvit. Přiložen je i názorný manuál. Sada je vhodná pro děti od 4 let. Součástí balení je 5 kousků vln v bílé, žluté, červené, tmavě modré a černé barvě a umělohmotná jehla.

sije-sveter-medved-filter 
3. Sada vyšívání - svetříky, 289 Kč 

4. STELA VYŠÍVÁNÍ

Nauč se poznávat 7 nezapadajících souhvězdí severní oblohy. Vyšij souhvězdí na kartičky svítící nití a prozkoumej mapu. Se vším ti pomůže Malý průvodce hvězdnou oblohou. Vyšívání je vhodné pro děti od 7 let. Sada obsahuje 7 karet,  fluorescenční nit svítící ve tmě, kovovou jehlu, mapu hvězdné oblohy a brožurku “Malý průvodce hvězdnou oblohou”, v níž si přečtete příběh jednotlivých souhvězdí (je tu Velká medvědice, Malý medvěd, Drak, Kasiopeja, Cefeus, Žirafa a Rys).

shop-stela-vse 
4. Stela vyšívání, 389 Kč

5. ORIGAMI MALÁ FARMA

Autorská ORIGAMI sada pro nejmenší děti obsahuje 12 barevných listů,12 vybarvovacích černobílých listů a praktický návod. Děti si poskládají hlavičky různých zvířatek. V balení najdete prasátko, kočičku, koně, ovci, krávu a pejska. Origami zvládnou děti od 4 let.

shop-navod-pes

5. Origami malá farma, 149 Kč

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení