MARBUSHKA Společenská hra V zahradě 4+

Kód: 6903
1 050 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Stolní hra - dětská hra, pro 2 až 4 hráče, délka hry 15 min, v českém jazyce, vhodné od 4 let. Vzrušující taktická hra pro děti i dospělé s konkurenční a kooperativní verzí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V naší pohádkové zahradě vyrostou do podzimu ze semen zasetých na jaře krásné vysoké stromy. Ty, jako malý zahradník, jsi byl vybrán a pozván do této zahrady, abys tomu pomohl!
Semena, sazenice a stromy potřebují hodně slunečního svitu a stálé zalévání, aby mohly růst. Dávejte pozor, abyste měli vždy dostatek vody a spotřebovali veškerou zásobu, než temné mraky skryjí slunce. Cílem každého z hráčů deskové hry MARBUSHKA V zahradě je jako první vysadit své rostliny, než se na herní desce objeví všechny mraky.
 
Společnost Marbushka používá k výrobě her materiály s certifikací FSC a PEFC, obaly jsou vyrobeny z 90% recyklovaného papíru. S výjimkou tisku a vázání se hry vyrábějí ručně z přírodních materiálů, používány jsou přírodní barvy. 
 
Hra obsahuje: Herní plán 30 × 30 cm, 1 kolo s rotující šipkou, 4 postavy, 1 sluníčko, 8 mráčků, 4 semenáčky, 4 stromy, 4 stromky a 24 kapek vody
Věk: +4
Hra: pro 4 hráče starších 4 let
Doba trvání: cca 15 minut
Rozměry herní plochy: 30 x 30 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry a hlavolamy
Podle druhu hračky: Společenské hry, Stolní hry
Podle pohlaví: Pro kluky i holky
Podle věku: 4+ let
Položka byla vyprodána…

V zahradě trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Marbushka

Marbushka je maďarská rodinná firma, která se zaměřuje na výrobu kvalitních deskových her pro děti. Za vznikem firmy stojí manželský pár, který vytvořil jedinečný, umělecky ilustrovaný pohádkový svět inspirovaný představivostí jejich vlastní dcery. Manželé věří, že vztah ke kráse a kvalitě je v dětech třeba pěstovat od malička
Kdysi malá řemeslná dílna se rychle rozrostla ve společnost, která se zabývá vlastní výrobou a designem vysoce kvalitních her. Filozofií návrhů je originalita, poctivost a hravost. Cílem je vnést nový směr do smyslu dětských her a vytvořit nový svět, který si děti a jejich rodiče společně užijí.

×

Splátková kalkulačka ESSOX