MARBUSHKA Společenská hra Šéfkuchaři 7+

Kód: 6910
1 050 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.4.2024
Možnosti doručení

Stolní hra - dětská hra, pro 2 až 6 hráčů, délka hry 25 min, v českém jazyce, vhodné od 7 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Víte, kolik cuket potřebujete na čokoládový dort? Nevíte?
Nevadí. Dozvíte se to při této hře. Připravíte báječné pokrmy za mnoho bodů. Vyzkoušíte si, jací byste byli šéfkuchaři v plně vytížené kuchyni a jak byste dokázali čelit svým zdatným konkurentům v získávání ingrediencí a přípravě pochoutek. Příběh se odehrává na několika místech a na závěr si uvědomíte, že vaření je skutečně těžký strategický oříšek! 
 
Cílem hry MARBUSHKA Šéfkuchaři je získat co nejvíce pokrmových karet s co největším počtem bodů a ty pak vyměnit za jednotlivé kroky. Hra má několik kol, její děj probíhá na různých místech a určitě se nudit nebudete. 
 
Společnost Marbushka používá k výrobě her materiály s certifikací FSC a PEFC, obaly jsou vyrobeny z 90% recyklovaného papíru. S výjimkou tisku a vázání se hry vyrábějí ručně z přírodních materiálů, používány jsou přírodní barvy. 
 
Hra obsahuje: Herní plán 45 × 30 cm, 6 figurek šéfkuchařů, 6 karet šéfkuchařů, 18 žetonů, 1 karta začínajícího hráče, 6× 10 karet s ingrediencemi, 29 karet s pokrmy
Věk: +7
Hra: pro 2 - 6 hráčů starších 7 let
Doba trvání: cca 25 minut
Rozměry herní plochy: 45 x 30 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry a hlavolamy
Podle pohlaví: Pro kluky i holky
Podle věku: 6+ let

Šéfkuchař trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Marbushka

Marbushka je maďarská rodinná firma, která se zaměřuje na výrobu kvalitních deskových her pro děti. Za vznikem firmy stojí manželský pár, který vytvořil jedinečný, umělecky ilustrovaný pohádkový svět inspirovaný představivostí jejich vlastní dcery. Manželé věří, že vztah ke kráse a kvalitě je v dětech třeba pěstovat od malička
Kdysi malá řemeslná dílna se rychle rozrostla ve společnost, která se zabývá vlastní výrobou a designem vysoce kvalitních her. Filozofií návrhů je originalita, poctivost a hravost. Cílem je vnést nový směr do smyslu dětských her a vytvořit nový svět, který si děti a jejich rodiče společně užijí.