MARBUSHKA Společenská hra Quick 6+

Kód: 6909
1 050 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Stolní hra - dětská hra, pro 2 až 6 hráčů, délka hry 30 min, v českém jazyce, vhodné od 6 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každé město je plné zvláštních lidí, kteří občas cestují na zvláštní místa. Jako taxikář, jste vy ten první, kdo se dozví, kam kdo z nich míří. Někde jede detektiv ke kartářce, jindy soudce do ZOO. Z vašeho pohledu, je to však celkem jedno, protože Vy se musíte soustředit pouze na cestu. A pokud znáte zadní uličky, budete tím nejlepším a nejrychlejším taxikářem.
 
Ve hře MARBUSHKA Quick musíte vyzvednout cestující na jednom místě ve městě a odvézt je na druhé. Své jízdné dostanete podle ujeté vzdálenosti. Cestující vám obvykle dají i spropitné. První hráč, který nasbírá 30 USH, což je měna města, vyhrává. 
 
Společnost Marbushka používá k výrobě her materiály s certifikací FSC a PEFC, obaly jsou vyrobeny z 90% recyklovaného papíru. S výjimkou tisku a vázání se hry vyrábějí ručně z přírodních materiálů, používány jsou přírodní barvy. 
 
Hra obsahuje: Herní plán 40 × 40 cm, 6 taxíků, 50 karet s lokalitami, 36 karet s cestujícími, 24 karet štěstí, 90 bankovek USH
Věk: +6
Hra: pro 2 - 6 hráčů starších 6 let
Doba trvání: cca 30 minut
Rozměry herní plochy: 40 x 40 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry a hlavolamy
Podle druhu hračky: Společenské hry, Stolní hry
Podle pohlaví: Pro kluky i holky
Podle věku: 6+ let
Položka byla vyprodána…

Quick trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Marbushka

Marbushka je maďarská rodinná firma, která se zaměřuje na výrobu kvalitních deskových her pro děti. Za vznikem firmy stojí manželský pár, který vytvořil jedinečný, umělecky ilustrovaný pohádkový svět inspirovaný představivostí jejich vlastní dcery. Manželé věří, že vztah ke kráse a kvalitě je v dětech třeba pěstovat od malička
Kdysi malá řemeslná dílna se rychle rozrostla ve společnost, která se zabývá vlastní výrobou a designem vysoce kvalitních her. Filozofií návrhů je originalita, poctivost a hravost. Cílem je vnést nový směr do smyslu dětských her a vytvořit nový svět, který si děti a jejich rodiče společně užijí.

×

Splátková kalkulačka ESSOX