MARBUSHKA Společenská hra Psí domov 5+

Kód: 6908
1 050 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení

Stolní hra - dětská hra, pro 2 až 4 hráče, délka hry 20 min, v českém jazyce, vhodné od 5 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když jsou lidé v práci, čas doma se vleče. Je těžké být hodným pejskem a v klidu čekat. Vždyť venku čeká tolik dobrodružství!
Vypařit se ven, to je hračka, ale vrátit se domů bez pomoci, může být obtížné. Sledujte stopy v parku a pomozte dostat se zatoulaným psíkům domů.
 
Vítězem hry MARBUSHKA Psí domov je ten, kdo si bude pamatovat odkryté nápovědy a díky tomu zvládne nejrychleji projít parkem a vrátit co nejvíc pejsků do jejich domovů. Hra končí, když se všichni pejsci dostanou domů. Vyhrává hráč, který dovede domů nejvíce pejsků, neboli nasbírá nejvíce obojků. 
 
Společnost Marbushka používá k výrobě her materiály s certifikací FSC a PEFC, obaly jsou vyrobeny z 90% recyklovaného papíru. S výjimkou tisku a vázání se hry vyrábějí ručně z přírodních materiálů, používány jsou přírodní barvy. 
 
Hra obsahuje: Herní plán s motivem parku 60 × 60 cm, 4 malí detektivové, 12 domů, 12 pejsků, 12 obojků, 16 nápověd, 1 plátěný sáček
Věk: +5
Hra: pro 4 hráče starších 5 let
Doba trvání: cca 20 minut
Rozměry herní plochy: 60 x 60 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry a hlavolamy
Podle druhu hračky: Společenské hry, Stolní hry
Podle pohlaví: Pro kluky i holky
Podle věku: 4+ let

Psí domov trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Marbushka

Marbushka je maďarská rodinná firma, která se zaměřuje na výrobu kvalitních deskových her pro děti. Za vznikem firmy stojí manželský pár, který vytvořil jedinečný, umělecky ilustrovaný pohádkový svět inspirovaný představivostí jejich vlastní dcery. Manželé věří, že vztah ke kráse a kvalitě je v dětech třeba pěstovat od malička
Kdysi malá řemeslná dílna se rychle rozrostla ve společnost, která se zabývá vlastní výrobou a designem vysoce kvalitních her. Filozofií návrhů je originalita, poctivost a hravost. Cílem je vnést nový směr do smyslu dětských her a vytvořit nový svět, který si děti a jejich rodiče společně užijí.

×

Splátková kalkulačka ESSOX