Informace pro vás

Jak nakupovat

Dostupné způsoby dopravy a platby: 

Zásilkovna    79/109 Kč
Balíkovna 65 Kč
Česká pošta - Balík do ruky 110 Kč
DPD doručení do výdejního místa 89 Kč
DPD doručení na adresu 109 Kč
GLS  139 Kč
PPL 120 Kč
Doručení emailem (pro dárkové poukazy) zdarma
Osobní odběr na prodejně zdarma
Doprava při nákupu nad 2500 Kč  zdarma

 

Platba kartou  zdarma
Platba online    zdarma
Platba převodem  zdarma
Platba převodem Slovensko    zdarma
Twisto Pay zdarma
Služba Dobírka        zpoplatněna

 


DOPRAVA
Balíčky si od nás můžete nechat zaslat několika způsoby:


Zásilkovna

Společnost Zásilkovna nabízí více než 6000 odběrných míst. 

 • Můžete si vybrat zaslání a uložení balíčků na jedno z výdejních míst . Zásilkovny nebo odeslání kurýrem přímo na Vaši adresu – služba funguje na základě výběru nejvhodnějšího dopravce pro doručení na adresu ve vašem regionu. Kurýr bude vybrán v závislosti na aktuální vytíženosti a kvalitě daných kurýrních společností. 
 • V obou případech Vás Zásilkovna informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS a emailu vždy do e-mailu dorazí sledovací číslo zásilky a předběžné informace o doručení. Následně budete pomocí SMS i e-mailu informování buď o uložení zásilky na výdejním místě nebo o jejím doručování na Vaši adresu.
 • Termín doručení je obvykle následující 1-3 pracovní dny po odeslání z našeho skladu.

Balíkovna

Balíkovna nabízí více než 6000 odběrných míst. 

 • Můžete si vybrat zaslání a uložení balíčků na jedno z výdejních míst . 
 • Balíkovna Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS a emailu vždy do e-mailu dorazí sledovací číslo zásilky a předběžné informace o doručení. Následně budete pomocí SMS i e-mailu informování o uložení zásilky na vybraném výdejním místě 
 • Termín doručení je obvykle následující pracovní den po odeslání z našeho skladu.

 

Česká pošta

U České pošty využíváme službu Balík do ruky

 • Česká Pošta vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem.
 • Pohyb balíku můžete neustále sledovat na webových stránkách.
 • Termín doručení je obvykle následující pracovní den po odeslání z našeho skladu.

GLS

 • Společnost GLS vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání.
 • Pohyb balíku můžete neustále sledovat na webových stránkách. Místo doručení je možné během dne měnit, popř. sjednat doručení balíku na pobočku GLS parcelshopu či vyzvednutí na depu.
 • Termín doručení je obvykle následující pracovní den po odeslání z našeho skladu.

PPL

Balíčky zasíláme také ve spolupráci se společností PPL a to až na Vaši adresu.

 • Zásilky jsou doručovány do druhého pracovního dne od podání. Díky unikátnímu kódu, který vám bude zaslán v e-mailu můžete sledovat průběh doručování své zásilky.
 • Díky PPL budete znát hodinový interval doručení balíčku, který je upřesněn v den doručení SMSkou nebo e-mailem. Možné jsou až 3 pokusy o doručení balíčku.   

Balíčky posíláme do celého světa, pokud nenajdete Vámi požadovanou zemi v nabídce, ozvěte se nám e-mailem nebo telefonicky a spolu vše doladíme. 

Při objednávce nad 2.500,- od nás máte DOPRAVU ZDARMA!

 

Platba

Zvolili jste platbu převodem z bankovního účtu? Zboží Vám tedy bude odesláno po připsání částky na náš účet 2601189979/2010 případně na eurový účet určený pro zahraniční platby např. ze Slovenska atd. IBAN: CZ13 2010 0000 0027 0118 9992, 2701189992/2010. Objednávku k Vám odešleme zhruba za 3 dny od odeslání Vaší platby. 

Využít můžete také platební bránu GoPay pro platbu kartou. Tento způsob platby je nejrychlejší a platba je ihned přijata na náš účet. 

Služba Dobírka je u nás zpoplatněna a hlídáme si, pokud u nás někdo objednává, ale balíčky již nevyzvedává. V takovém případě je zákazník upozorněn a preferujeme u něj platbu za zboží předem.

Nabízíme i Twisto Pay, platební metodu, díky které platíte až poté, co si zboží v pohodlí domova prohlédnete. My Vám zašle zboží  a vy na úhradu máte celých 30 dnů.

 

VÝMĚNA NEBO VRÁCENÍ ZBOŽÍ


Objednali jste špatný produkt, velikost nebo třeba barvu? Nejříve nás kontaktujte na e-mailu: info@simplykids.cz nebo zavolejte na +420 727928420 ( pracovní dny 9-19 hod).
Zakoupené zboží můžete bez udání důvodu do 14-ti dnů od doručení vrátit, popř. vyměnit za jiné. Vrácené zboží nesmí vykazovat známky nošení nebo použití, musí být čisté a nepoškozené.
Zboží nám zašlete včetně původního obalu a veškerých visaček na adresu Šťastné s.r.o, provozovna Simply Kids, Solní 6, 301 00 Plzeň
Do balíku přiložte formulář pro vrácení či výměnu zboží a fakturu. Vyplněný formulář a fakturu nám můžeš zaslat i elektronicky na info@simplykids.cz, ovšem nezapomeňte v takovém případě přiložit do balíku lísteček se svým jménem, telefonním číslem nebo emailem a číslem objednávky.
Balík pošlete doporučeně a doklad o odeslání si radši, pro každý případ, uschovejte.
Neposílejte, prosím, zboží na dobírku. Více informací ohledně vrácení zboží najdeš v našich obchodních podmínkách.

Reklamace zboží v záruční lhůtě:
Objevíte-li v objednávce nějakou chybu nebo vadu na doručeném zboží, dejte nám, prosím, co nejdříve vědět. Napište nám na info@simplykids.cz, nebo volejte +420 727 928 420.

Záruka na veškeré naše zboží je 24 měsíců. Platí ode dne, kdy si zboží převezmete. Při správné péči Vám naše kousky samozřejmě vydrží déle.
Změny vzniklé opotřebením, špatnou péčí nebo dokonce poškozením při používání, reklamovat, bohužel, nelze.
Abychom mohli zboží vyreklamovat, musí být zaslané kompletní a čisté.
Vaši reklamaci se budeme snažit vyřídit co nejdřív, maximálně ale do 30 dnů.


Zboží k reklamaci nám pošli na adresu Šťastné s.r.o, provozovna Simply Kids, Solní 6, 301 00 Plzeň. Do balíku přiložte reklamační formulář a fakturu. Balík pošlete doporučeně a doklad o odeslání si radši, pro každý případ, uschovejte. Neposílejte, prosím, zboží na dobírku.