Značka týdne - Lollipop

Každý týden Vám budeme přinášet zajímavé informace o jednom z našich dodavatelů a vybrané produkty Vám nabídneme za zvýhodněnou cenu. Představíme Vám příběhy o vzniku firmy, sortiment , ale také produkty, které naleznete aktuálně na našem webu
www.simplykids.cz

logo_hlavicka
PA242062

 

Lollipop je designová dílna Ivany Holbové, kde vznikají látkové etno panenky a šatičky šité na míru. Látkové panenky zobrazují jednotlivá etnika napříč světem. Jsou návodem pro budování respektu k rozmanitosti světa kolem nás.

Všechny panenky jsou ušity ze 100% bavlněných látek, detaily jsou vyšívány bavlnkou. Výplň panenek je z protialergického polyesterového dutého vlákna.

Ivana Holbová představila v poslední době několik novinek své dílny. Nás nejvíce uchvátil Van Gogh - nová postava řady Little Artists, která vznikla ve spolupráci se španělskou ilustrátorkou Niñasilla. V kolekci najdete světová jména jako Dalí, Frida, Kmotr nebo již zmiňovaný Van Gogh. 

 

PA111969
 
153  

Dvojitá panenka Spí / Bdí

   

Spící panenka, která se převrácením sukně vzbudí.

A nebo naopak.

Dvojitá panenka je ušitá z bavlny, má vyšitý obličeje

a je vyplněná protialergickým polyesterovým

vláknem. Panenka je zabalená v dárkové krabičce.

Panenka je vysoká cca 40cm, obvod tělíčka má

15cm. Panenku je možno prát v ruce  a nechat

volně uschnout.

 

 

 

Chrastítko pan kolečko

 

Panáček je ušitý z bavlny, má ručně vyšitý obličej a je vyplněný protialergickým polyesterovým vláknem, má v sobě chrastítko.

Panáček je zabalený v dárkové krabičce.

Panáček je vysoký okolo 35cm, obvod tělíčka má 15cm a váží do 100g  – ideální pro miminka a jejich rozvoj uchopovacího reflexu.

Panáčka je možné prát v ruce a nechat volně uschnout.

 

 

 
  147

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení