15% SLEVA NA VŠE S KÓDEM. PROMO KÓD: SIMPLYKIDSBF22 (CZ) A SIMPLYKIDSBF22SK (SK)

Tapety vs. Samolepky na zeď

Tvoříte nebo rekonstruujete dětský pokojíček a nejste si jisti, jestli se rozhodnout pro tapety nebo samolepky? Máme pro vás pár tipů a rad, které vám pomohou při výběru těch správných materiálů, barev a v neposlední řadě vzorů pro váš vysněný pokojík!

O8048R_WallSticker_1_HR

1. SAMOLEPKY NA ZEĎ MAGNOLIE - ROSE, 1.075 KČ

PRO KOHO POKOJ TVOŘÍTE

Dětský pokoj je velmi specifický prostor, který si žádá plánování do detailu. Miminko má jiné potřeby než školák, ale již v začátku plánování byste měli přemýšlet do budoucna a brát v potaz možnosti, které vám prostor dává. 

mood-nobodinoz-wallpaper-goldstella-nightblue-boat-copyright

2. TAPETA GOLD STELLA / NIGHT BLUE, 1.425 KČ

KDE POUŽÍT TAPETU NEBO SAMOLEPKY

Miminko vnímá kontrastní barvy a jednoduché větší tvary. Pokud použijete tapetu nebo samolepky u přebalovacího pultu nebo postýlky, miminko bude mít spoustu vjemů pro pozorování a přebalování tak bude pro rodiče snazší.

Pokud víte, že z přebalovacího pultu se stane časem komoda na ukládání oblečení, tapeta může mít časem funkci dekorační a pokud ji doplníte jen o hodiny nebo obrázek, dáte celému prostoru jiný směr. 

mood-nobodinoz-furniture-new-horizon-crib-wallpaper-goldstella-white

3. TAPETA GOLD STELLA / WHITE, 1.425 KČ

PRO JAKOU BARVU SE ROZHODNOUT

Ideální variantou je vybírat neutrální barvy, které budou fungovat v holčičím i chlapeckém pokoji. Dobře promyslete také vzory na tapetě, pokud vaše děti zrovna milují pohádku Frozen věřte, že za pár let už bude pasé a budete muset celý pokoj předělávat. Naopak přírodní motivy nebo jednoduché tvary můžou mít děti v pokoji až do dospělosti. 

O8068_Wallsticker_1_LR

4. SAMOLEPKY NA ZEĎ ČÁP, 895 KČ

JAKÝ MATERIÁL TAPET A SAMOLEPEK JE NEJLEPŠÍ

Na trhu najdete tapety a samolepky vliesové, vinylové, papírové, fototapety nebo samolepící tapety. Všechny si však žádají rovný a stálý povrch, který bude před aplikací odmaštěný a zbavený starých vrstev barev a nátěrů ( pokud jsou nerovnoměrné). Vliesové tapety jsou omyvatelné a jejich aplikace není náročná. Pozor si dávejte na šarži, která je vždy uvedena na roli tapety. Pokud by čísla neodpovídala, mohl by být nepatrný rozdíl v barevných odstínech a v ploše by tapeta nevypadala pěkně.

mood-nobodinoz-wallpaper-goldstella-dreampink-eucalipto-copyright (kopie)

5. TAPETA GOLD STELLA / DREAM PINK, 1.425 KČ

POUŽITÍ SAMOLEPEK

Pokud chcete pokojíček jen oživit, samolepky jsou rychlou a cenově dostupnou variantou. Některé se dají dle libosti přelepovat, proto se nemusíte bát udělat “chybu”. Je dobré si rozmístění samolepek předem rozmyslet a vyznačit si, kam je chcete dát. Samolepky nezanechávají na zdi žádné stopy a proto jsou dobrou volbou, pokud víte, že budete pokoj za čas opět měnit. 

O8054_Wallsticker_2_LR

6. SAMOLEPKY NA ZEĎ BALLOONS - PÍSKOVÁ, 1.075 KČ

BUĎTE KREATIVNÍ

Tapety můžete se samolepkami také kombinovat. Pokud budete motivy v pokoji opakovat, docílíte tak uceleného designu a skvělého výsledku! Držíme palce při rekonstrukci nebo kompletní přeměně dětského pokoje a budeme rádi za sdílení.