Luckydes - Your Lucky Design

Logo-224x51

 

Luckydes je značka, za kterou stojí dva architekti - Ing. arch. Petra Jirásková + Ing. arch. Jiří Philippe Janda, kteří změnšili měřítko svých návrhů a nyní navrhují a vyrábí dřevěné produkty pro své nejmilejší: Děti a Mazlíčky. 

petra-jiraskova-a-jiri-philippe-janda-2

 

Peťa přemýšlela nad dárkem k narozeninám pro svou neteř. Jelikož vystudovala architekturu, chtěla jí dát něco originálního, co by se dědilo z generace na generaci. Vysnila si domeček pro panenky. S přítelem Jirkou, rovněž architektem, se rozhodli jeden navrhnout a vyrobit. Neteř se teď od domečku ani nehne, přestože jí jsou pouhé dva roky. Protože se líbil i známým, rozhodli se potěšit i další děti a založili si společnost, která vyrábí produkty pro naše nejmilejší. Peťa a Jirka mají rádi přírodu, proto se rozhodli, že jejich produkty, budou vyrábět z přírodních materiálů nejlepší kvality. Jako architekti dbají na promyšlené detaily a dávají si záležet na jejich provedení. Když si domu přivezli nalezeného pejska, rozšířili výrobu o dřevěné pelíšky a další dřevěné produkty.

dřevěný domeček pro panenky

 

DOMEČEK PRO PANENKY 

Už při prvním pohledu nás nadchlo zpracování a originalita domečku pro panenky od Luckydes. Děti více přibližuje současné architektuře a blahodárně rozvíjí jejich kreativitu a představivost. Aniž by si to člověk uvědomoval, věci kolem něj ho velice ovlivňují a spoluutváří jeho osobnost.

domeček pro panenky

 

Domeček je dětem přístupný díky velkým okenním otvorům. Nejedná se tedy o řez domem, ani se dům nemusí rozkládat. To dětem umožňuje hru jak v pomyslném venkovním prostředí (před domem) tak hru uvnitř domu bez nutného otevírání a uzavírání domečku.

jídelna pro panenky

 

Domeček pro panenky má rozměry 500 x 280 x 480 ( d x š x v ) a je vyroben z březové překližky nejvyšší jakosti z České republiky. Při výrobě domečku byly použity přírodní barvy a vosky, na textilní doplňky potom bavlněné látky. Domeček splňuje atest na hračky pro děti od 3 let. 

nábytek do domečku

 

Součástí domečku je také vnitřní vybavení jako pohovka s látkovým potahem a polštářky, konferenční stolek, velký kobereček, obraz / omalovánky v obývacím pokoji, kuchyňská linka se sporákem, obraz / omalovánky v kuchyni, jídelní stůl a židličky, menší kobereček, dvoulůžková postel s polštářky, matrací a peřinou, křesílko s látkovým potahem, komoda a obraz / omalovánky v ložnici. 

AJ1I1539

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení