Let’s go PARTY…aneb jak na dětskou oslavu

Den D se blíží a vy máte všechny přípravy a plánování před sebou…Nezoufejte, dětská oslava nemusí být starost, je to radost - oslavujete přece den, kdy se Vám narodilo Vaše vytoužené miminko!!!

1. TÉMA 

Vyberte téma, které se ponese celou oslavou. Nemyslím pohádkovou postavičku, která bude na papírových táckách, myslím něco, co je Vám i dětem blízké a kam se během oslavy přenesete. Může to být květinová oslava plná barev a nezvyklých jídel, Letní zmrzlinová párty se spoustou balónků a nejrůznějších druhů zmrzlin a ledových tříští nebo např. Indiánská oslava pro malé dobrodruhy.

4af077822b102c82b39d8040e6ae047b   6c7757ad56e4573f90db5572b7122eca

 

2. MÍSTO

Zvolte místo, kde se bude oslava konat. V letních měsících je ideální zahrada, příroda…Místo, kde budou mít děti prostor na hru a kde si užijí spoustu legrace. V zimě jsou k dispozici dětské koutky, herny a kavárny.

 

54


3. POZVÁNKY

Pozvánky patří ke každé party. Děti si je mohou vyrobit samy nebo si vybrat z již hotových pozvánek, kam pouze dopíší jméno, místo a datum konání oslavy. Pozvánky Vám také zůstanou jako památka na tento výjimečný den.

b7b0c6eaf1d8105baf0856888957cda2

4. PROGRAM

Program na oslavě je dobré promyslet dopředu. Aktivity se budou lišit podle zvoleného tématu, ale zkuste akci oživit netradičními hrami. Pohyb, balanc a spoustu legrace přinese na party Wobbly Bobbly - balanční sedátko. Hitem dětských oslav se také staly kreativní sady, kde děti vytváří obrázky pomocí různých technik a samotný obrázek si zarámují a přinesou domů jako památku. Program zpestří malování na obličej s podrobným návodem, který pomůže rodičům nebo starším dětem namalovat princeznu nebo oblíbeného hrdinu všem zúčastněným. Nezapomeňte na tetovačky - malá tetování, která zvládnou nanést i malé děti.