5 nepostradatelných pomocníků pro klidný spánek Vašeho miminka

 

Každá maminka novorozeného miminka to jistě zná, spánek nadevše. Některá miminka musí maminky na krmení budit, jiná zase spánku moc nedají a maminky jsou nevyspalé a unavené. Máme pro Vás několik pomocníků, díky kterým bude uspávání snazší a spánek Vašeho miminka nerušený. 

 

1. Hnízdo pro miminka

Miminko je zvyklé z bříška maminky na těsný prostor, ve kterém se cítí bezpečně. Hnízdo kopíruje tvar maminčina těla a miminko se tak cítí spokojené a klidné. Pro maminku je tak uspávání snadnější a zároveň posiluje miminku jeho spánkový režim. Hnízdo také usnadňuje adaptaci na okolní svět.

e114feae13688d56412709a87f2fd087   27A-1569
1. Hnízdo malé Natur Starorůžová, 1.490 Kč   2. Hnízdo malé Natur Tmavěmodrá, 1.490 Kč

 

2. Zavinovací plenky

Zavinování je technika, díky které se miminko relativně pevně zabalí do plenky a navodí mu pocit bezpečí, které zažívalo v maminčině bříšku. Výhody, které zavinování přináší jsou klidný a spokojený spánek pro Vaše miminko, zklidnění miminka, zabránění nekoordinovanému pohybu ručiček - tzv. Moorovu reflexu a snadnější manipulace s miminkem.

Swaddleandrattle
1. Zavinovací plenky Hannah Urban Garden 2ks, 355 Kč

 

3. Hojdavak Baby

 

Závěsná textilní kolébka Hojdavak slouží k uspávání a klidnému spánku během dne miminek od 0 do 9 měsíců. Vhodná k použití od prvního dne po narození miminka. Přináší relaxaci nejen miminku ale i mamince, která díky kolébce může více odpočívat a věnovat se i ostatním členům rodiny. Kolébka Hojdavak usnadní péči o miminko i všem tatínkům a ostatním pečovatelům. Maximální nosnost kolébky je 15 kg.

adobebridgebatchrenametemp14hoydavak-foto-traga   baby pżedn° rÖßovž
1. Hojdavak Baby Mentolový, od 1.990 Kč   2. Hojdavak Baby Růžový, od 1.990 Kč

4. Závěsné hračky a dekorace nad postýlku

Závěsné hrající hračky se dají použít nad postýlku nebo do kočárku a utiší neklidné miminko pomocí melodie Lullaby. Všechny závěsné hračky jsou vyrobené ze 100 % organické bavlny a testovány pro maximální bezpečí pro Vaše nejmenší!!!

675-1   249 
1. Hrající hvězda, 545 Kč   2. Hrající houba, 995 Kč

 

5. Baldachýn nad postýlku

Baldachýn nebo také nebesa doplní postýku pro miminko a vytvoří tak krásný útulný koutek, ve kterém se budou vaše děti cítit bezpečně a pohodlně. Baldachýny jsou vyrobeny ze 100 % organické bavlny a jsou ozdobeny barevnými bambulkami. Baldachýn můžete také použít jako dekoraci v hracím koutku, kde dětem vytvoříte nový prostor pro hraní a odpočinek. 

Enzo_canopy_little_dot_dusty_mint   Enzo canopy stone grey_5713370007269 
1. Baldachýn ENZO Little Dot Dusty Mint, 2.795 Kč   2. Baldachýn ENZO Stone Grey, 2.795 Kč

 

Nejúčinnější metodou uspávání miminka ale navždy zůstává maminčina náruč… Jak to máte s uspáváním miminka vy?

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení