Lollipop Panenka Řekyně Sophia

Kód: 7033
590 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Řekyně Sophia – textilní panenka z řady Etno kolekce. Panenka je zabalená v dárkové krabičce

Rozměry: 35 x 15 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Panenka Sophia bude roztomilou kamarádkou pro malou nebo i větší slečnu. Sophia je v Řecku populární jméno a pochází z řeckého slova „sophos“, což znamená moudrost. Typická řecká žena jménem Sophia je často vnímána jako sebevědomá, nezávislá a pracovitá. Cení si vzdělání a má silnou touhu neustále se vzdělávat a růst. Sophia je hrdá na svůj vzhled a často se obléká elegantně a dbá na to, aby se prezentovala v co nejlepším světle.

Je také rodinně založená a cení si blízkých vztahů se svými blízkými. Pokud jde o osobnost, Sophia je často vřelá a přátelská a má silný smysl pro pohostinnost. Ráda se stýká s přáteli a rodinou a je známá svou velkorysostí a laskavostí k ostatním. Celkově Sophia ztělesňuje mnoho pozitivních vlastností, které jsou v řecké kultuře vysoce ceněny, jako je inteligence, pracovitost a silný smysl pro komunitu.

Panenka je ušitá z bavlny, má ručně vyšitý obličej a je vyplněna protialergickým polyesterovým vláknem. Je vysoká okolo 35 cm, obvod tělíčka má 15cm a váží cca 170 gramů. Panenku je možné prát v ruce a nechat volně uschnout.
 
Panenka Sophia se vám představí na přiložené kartičce ve své rodné řečtině. Je zabalena v dárkové krabičce, označena jménem, připravena udělat někomu radost.
 
Materiál: 100% bavlna
Věk: od 1 roku
Rozměry: 35 x 15 cm
Rozměry balení: 33 x 23 x 7 cm
Péče: 
  • možno prát v ruce na 30°C a nechat volně uschnout,
  • nesušit v sušičce
  • nežehlit
Všechny použité materiály a komponenty mají certifikát pro děti 0-3 roky.
 
ETNO kolekce od Lollipop:
Látkové panenky Etno kolekce respektují různorodost etnik a pohlaví, rozšiřují poznání a chápaní ostatních kultur a hodnot. Zachycují rozmanitost a rozdílnost tradic, ale zároveň podporují jejich soudržnost a nepřipouští jakoukoliv nadřazenost.
 
Kolekce Etno panenek používá Lollipop autorské látky vzniklé sítotiskem na látky české výroby.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro děti
Podle materiálu: 100% organická bavlna
Podle pohlaví: Pro holky
Podle rozměrů: Střední
Podle věku: 12+ měsíců
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lollipop Logo

Značku Lollipop založila Ivana Holbová, původně se věnovala ekonomii, kterou také vystudovala, ale po narození jejich dětí se stal její koníček - šití, také jejím zaměstnáním. Značka vznikla v roce 2013 spolu s prvními panenkami a šatičkami. Ivana značku Lollipop dále rozvíjela, nejprvě s řadou Etno panenek, později také kolekcí Little Artist v čele s panenkou Fridou. 

Od roku 2017 Ivana Holbová tiskne vlastní látky řady Geometric. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX