Hračky pro děti

Hračky jsou nedílnou součást života všech dětí od miminek až po puberťáky. Každá hračka je vyrobena za účelem vývoje určité dovednosti nebo smyslu a děti s nimi tráví hodně času. Proto se zajímáme o původ hraček, jejich složení a také estetičnost. Přinášíme jen hračky, které jsou pro děti nejen přínosné co se týká např. rozvoje jemné motoriky v kojeneckém věku, ale také zdraví nezávadné a vyráběné v eticky přijatelných podmínkách. V nabídce máme hračky pro všechny věkové kategorie od miminek až po děti školního věku, všechny však splňují kritéria, kterých se držíme a která jsou pro nás důležitá.

V této kategorii si můžete vybrat hračky dřevěné, plyšové nebo silikonové, úžasné kreativní sady pro tvoření a kreslení, pečlivou selekci těch nejlepších dětských knížek a spoustu puzzle a společenských her.
Mezi plyšovými hračkami najdete třeba známou kolekci myšek od Maileg, v sekci dřevěných hraček na Vás čekají designové kousky z dílny Liewood a Nobodinoz. A v sekci knížky a kreativní sady nabízíme užasné produkty od českých Pipasik, francouzských Djeco, Janod nebo Poppik a společenské hry přinášíme od Marbushky a Londji.
218 položek celkem
mluvmespolu kids
Novinka
499 Kč
14877
Karetní hra Mluvme spolu pro dospělé
Novinka
499 Kč
14876
Nahoru
Další produkty
×

Splátková kalkulačka ESSOX