O Simply Kids

O nás

Internetový obchod Simply Kids vznikl v roce 2017, na trhu tedy nejsme žádným nováčkem. Díky skvělému týmu oddaných a zapálených lidí prošel od svého vzniku řadou vylepšení a změn, a to vždy s cílem přinášet to nejlepší pro rodiče a jejich miminka a současně poskytovat vynikající zážitek z nakupování. Významným pokrokem je rozšiřování našeho sortimentu, díky čemuž můžeme vyhovět i specifickým požadavkům a za důležitý krok považujeme také otevření našeho prvního Simply Kids concept storu.

Náš první concept store

Oporou našeho internetového obchodu je Simply Kids concept store, který jsme otevřeli na jaře roku 2023. Na ploše 150 m2 v něm nabízíme široký sortiment výrobků, který uspokojí i ty nejnáročnější rodiče. Naše prodejna nám navíc dává možnost osobního přístupu a našim zákazníkům nabízí příjemný zážitek z nakupování. Zákazníci zde mohou na vlastní oči vidět produkty a celé produktové řady, využít názorné ukázky i konzultace s naším personálem. Concept store má praktickou a snadno dostupnou polohu v centru Plzně.

Široká nabídka a pečlivé zpracování objednávek

V současnosti máme v našem sortimentu více než 2500 položek, i nadále však pečlivě hledáme ty nejlepší produkty a dodavatele a naši nabídku neustále rozšiřujeme. I přes rostoucí počet objednávek přistupujeme ke každému požadavku pečlivě a individuálně. Naším cílem je vždy odeslat zboží co nejrychleji a v každém okamžiku poskytovat zákazníkovi informace o stavu jeho objednávky.

Naše nabídka se zakládá na výběru kvalitních produktů od prověřených dodavatelů a najdete u nás vše od vzdělávacích a zábavných hraček přes potřeby pro miminka až po doplňky a dekorace do dětského pokoje. V nabídce máme také produkty pro stávající a nastávající maminky.

Naše poslání

Našim posláním je poskytovat našim zákazníkům produkty té nejvyšší kvality. Pro náš e-shop tak pečlivě vybíráme výrobky pocházející výhradně od renomovaných evropských dodavatelů. Skvělým příkladem je španělská firma Nobodinoz, známá svým vysoce kvalitním dětským nábytkem, dekorativními doplňky, doplňky pro maminky a hračkami. Značka Liewood zase vyniká svým jedinečným designem dětského nádobí.

Kvalita a bezpečnost

Kvalita a bezpečnost produktů

Jsme se velmi dobře vědomi významu těch produktů, které splňují nejen vysoké standardy kvality, ale kladou také na první místo bezpečnost použití a materiálů. Produkty v naší nabídce jsou zcela bez jakýchkoliv škodlivých látek, jako je BPA/BPS v plastech, a použité tkaniny jsou vyrobeny z organické bavlny s certifikací OEKO-Tex.

Servis

Skvělý tým, perfektní servis

Naší obrovskou předností je náš tým, který se o vás vždy postará a zajistí, že bude váš nákup nejen úspěšný, ale také příjemný. Spokojenost našich zákazníků je základem všeho, co děláme.

Udržitelnost

Udržitelnost

Plně se věnujeme snižování dopadu na životní prostředí a pracujeme na udržitelnější budoucnosti. Používáme ekologický obalový materiál, a to jak při zasílání našich produktů, tak v našem concept storu.

Věříme, že budete s nákupem v našem internetovém obchodě spokojení, a že se k Simply Kids budete rádi vracet.

×

Splátková kalkulačka ESSOX