Stela Vyšívání souhvězdí

Kód: 1242
399 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

Sada velmi pěkně graficky zpracovaných kartiček se sedmi nezapadajícími souhvězdími severní oblohy. Určené hlavně pro děti od 7 let, které se mohou naučit poznávat souhvězdí a vyzkoušet si velmi jedoduché vyšívání svítící nití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naučte se poznávat 7 nezapadajících souhvězdí severní oblohy. Vyšij souhvězdí na kartičky svítící nití a prozkoumej mapu. Se vším ti pomůže Malý průvodce hvězdnou oblohou. 
 

Hvězdy jsou vyznačené malými otvory do nichž lze snadno provléknout svítící nit (spolu s tupou jehlou je součástí sady). Nit spojí jednotlivé hvězdy a na kartičce vynikne souhvězdí. Pokud zhasnete světlo, je ve tmě pěkně viditelný tvar vyšitého souhvězdí.

Kartičku s otvory hvězd můžete také použít jako promítací masku. Pokud posvítíte baterkou na otvory hvězd na kartičce, můžete si jednotlivá souhvězdí promítnout třeba na strop nebo na bílou zeď.

Součástí je moc pěkně psaná brožurka Malý průvodce hvězdnou oblohou, v níž je čtivým příběhem představeno všech sedm souhvězdí a mapka severní oblohy s vyznačenými souhvězdími:

  • Velká medvědice
  • Malý medvěd
  • Drak
  • Kasiopeja
  • Cefeus
  • Žirafa
  • Rys
 
Sada obsahuje 7 karet,  fluorescenční nit svítící ve tmě, kovovou jehlu, mapu hvězdné oblohy, brožurku “Malý průvodce hvězdnou oblohou”, v níž si přečtete příběh jednotlivých souhvězdí (je tu Velká medvědice, Malý medvěd, Drak, Kasiopeja, Cefeus, Žirafa a Rys).
Materiál kartiček: pevný karton se stylovým grafickým zpracováním.
Rozměry kartiček: 15x21cm
Materiál: bavlnka 100%polypropylen
 
Pro děti od 7 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreativní sady pro děti
Podle pohlaví: Pro holky
Podle druhu: Ostatní
Podle věku: 7+ let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pipasik

Učíme děti hrou. Vymýšlíme věci dle principů montessori „Já jsem to zvládl sám“. Děti v našich hrách řeší drobné úkoly, ve kterých si samy nebo s pomocí dospělých poradí a uspějí. Naše obrázkové hry vytváříme jednoduše a srozumitelně, aby je pochopily a zvládly i menší děti. Nemusíte vždy dojít k zdárnému výsledku, hlavní je proces. Chyba bývá přítel na cestě k poznání. Důležité je, aby měly děti pocit úspěchu po vyřešení drobných úkolů a získaly motivaci k řešení dalších.

Jsme malý team, který tvoří věci s radostí a láskou. Věříme, že s námi vy i Vaše děti zažijete spoustu zábavy.

Zuzana Šuleková & Jitka Musilová

×

Splátková kalkulačka ESSOX