Koko Cardboards DIY Rainbow Classic

Kód: 7077
690 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
DIY (Do It Yourself aneb Udělej si sám) Rainbow od KOKO CARDBOARDS – kreativní zábava pro děti a zároveň krásná dekorace!
Věk: od 8 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyrobte si vlastní DIY Rainbow duhu v tomto nádherném barevném provedení, kterou si můžete vyrobit pro sebe a zavěsit na zeď, nebo třeba jako dárek příteli nebo milované osobě. Duha je perfektní nápad na narozeninový dárek, ale i na prázdninovou nebo víkendovou aktivitu (do auta, na pláž nebo v případě špatného počasí). Je vhodné pro děti od 8 let a starší, mladší děti budou potřebovat pomoc dospělého. Sestavit duhu není nijak zvlášť obtížný úkol, spíše bychom jej popsali jako značně schematický, proto tuto aktivitu dětem vřele doporučujeme jako trénink trpělivosti a koncentrace i jako formu relaxace.
 
Vytvoření duhy zabere asi 90-120 minut (v případě potřeby doporučujeme několik kratších sezení). Sada je dodávána s návodem, můžete také použít video návod.
 
Sada obsahuje: kartonový základ, šest kusů krepu, 12 kusů vlny na výrobu střapců, dva kartonové obláčky a papírovou jehlu (pro překládání krepu).
Sada neobsahuje: nůžky, jehlu (docela tlustá) a lepidlo.
 
Po dokončení bude tento nádherný duhový závěs vypadat nádherně na stěně v dětském pokoji, ložnici nebo herně. Každá sada je vyrobena z recyklovatelné lepenky v Polsku. Produkt je dostupný v různých barevných verzích!
 
Náročnost: jednoduchá
Rozměry: 40 x 20 x 2 cm
Věk: od 8 let
Materiál: recyklovaný lepenkový papír
 
Výrobek je vyroben z certifikovaného, recyklovatelného kartonu vyrobeného v Polsku
 
Koko Cardboards jsou ekologické, kreativní kartonové hračky a DIY sady pro děti a rodiče. Jednoduchý karton vyrobený ze 100% recyklovatelných materiálů se promění v kouzelný, magický svět plný možností!

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreativní sady pro děti
Podle pohlaví: Pro kluky i holky
Podle druhu: Kreativní set, Nalepování & stříhání
Podle věku: 8+ let

Video návod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Koko Cardboards, zrozená z rodinné vášně pro karton a papírové materiály, nabízí jedinečnou řadu hraček a dekoračních předmětů pro děti. Všechny produkty KOKO CARDBOARDS jsou vyrobeny v Polsku a materiály pro své výrobky Kacha a její manžel Matucz vybírají velmi pečlivě, protože chtějí, aby byly užitečné, krásné, bezpečné a zároveň šetrné k planetě. Většina jejich materiálů tedy pocházejí z recyklace. Věří, že každé rodičovské rozhodnutí, které učiníme, má obrovský vliv na naši společnost a náš každodenní život.

Pod jejich motto "Buďte zodpovědný. Respektujte naši planetu. Vybírejte produkty, které nepříznivě neovlivňují životní prostředí." se rádi podepíšeme i my.

Vyberte si KOKO CARDBOARDS a užijte si skvělou zábavu!

×

Splátková kalkulačka ESSOX