Koko Cardboards DIY Flowers

Kód: 7140
690 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

DIY (Do It Yourself aneb Udělej si sám) Květiny od KOKO CARDBOARDS – kreativní zábava pro děti a zároveň krásná dekorace!
Věk: od 10 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Děti milují připravovat dárky pro členy rodiny a přátele samy. Je to projev jejich lásky a díků.
Přiveďte své dítě do pohádkového světa díky KOKO Cardboards kostýmu! Tento produkt kromě samotného kostýmu může dát vašemu dítěti to nejcennější – kvalitní a společný rodinný čas.

Zároveň se učí, jakou cenu má dělat něco dobrého a hezkého pro druhé. Už dávno je známo, že dávat dárky je stejně hezké jako je dostávat a připravit je s náležitou pečlivostí je nesmírně uspokojující. Dárky „od srdce“ mají velkou sentimentální a symbolickou hodnotu, vyvolávají silné emoce a vědomí času a práce do nich vložené jim dává zvláštní význam. Je to krásný způsob, jak budovat neocenitelné vzpomínky a pěstovat vztahy.
 
Sada květin je perfektní nápad na přípravu dárku ke Dni matek, pro babičky, učitele nebo pro mnohé další události.
 
 
Velkým plusem je, že si kartonové květiny můžete ozdobit sami. Když vás „čistá verze“ omrzí, můžete jí dát druhý život tím, že ji nabarvíte svým vlastním způsobem.

Sada je vhodná pro děti od 10 let, mladší dětičky budou potřebovat pomoc dospělého - je to skvělá příležitost, jak spolu kvalitně strávit čas.
 
Náročnost: střední
Rozměry balení: 45,5 x 31 x 3 cm
Věk: od 10 let
Materiál: recyklovaný lepenkový papír
 
Výrobek je vyroben z certifikovaného, recyklovatelného kartonu vyrobeného v Polsku
 
Koko Cardboards jsou ekologické, kreativní kartonové hračky a DIY sady pro děti a rodiče. Jednoduchý karton vyrobený ze 100% recyklovatelných materiálů se promění v kouzelný, magický svět plný možností!

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreativní sady pro děti
Podle pohlaví: Pro holky
Podle druhu: Kreativní set
Podle věku: 8+ let

Video návod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Koko Cardboards, zrozená z rodinné vášně pro karton a papírové materiály, nabízí jedinečnou řadu hraček a dekoračních předmětů pro děti. Všechny produkty KOKO CARDBOARDS jsou vyrobeny v Polsku a materiály pro své výrobky Kacha a její manžel Matucz vybírají velmi pečlivě, protože chtějí, aby byly užitečné, krásné, bezpečné a zároveň šetrné k planetě. Většina jejich materiálů tedy pocházejí z recyklace. Věří, že každé rodičovské rozhodnutí, které učiníme, má obrovský vliv na naši společnost a náš každodenní život.

Pod jejich motto "Buďte zodpovědný. Respektujte naši planetu. Vybírejte produkty, které nepříznivě neovlivňují životní prostředí." se rádi podepíšeme i my.

Vyberte si KOKO CARDBOARDS a užijte si skvělou zábavu!

×

Splátková kalkulačka ESSOX