DJECO 3D dekorace Phoenix

Kód: 6222
390 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení

3D dekorace - kreativní sada Phoenix od firmy Djeco je zábava pro tvořivé děti.Pomocí papírových částí a oboustranných lepek si vytvoří velkou a originální dekoraci.

Dekorace má rozměr 55 x 53 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Děti postupně lepí na základní obraz phoenixe jednotlivé papírové části, které skládají do 3D dílů. Po poskládání každé jednotlivé papírové části ji nalepí dle předlohy. Po konečném dotvoření jim vznikne opravdu velká dekorace, pták phoenix 55 cm velký.

Sada obsahuje: 1 základní obrázek, 7 archů papírů k poskládání a nalepení, 1 sada samolepek a návod k použití

Přednosti:
  • rozvíjí prostorové vnímání
  • trénuje jemnou motoriku
Vhodné pro děti od 8 - 14 let
Rozměr dekorace: 55 x 53 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreativní sady pro děti
Podle pohlaví: Pro kluky i holky
Podle druhu: Kreativní set
Podle věku: 8+ let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Djeco Logo

Společnost založila v roce 1954 Véronique Michel-Dalès ve Francii. Na trh přinesla vzdělávací hračky, které byly v té době úplnou novinkou. Hračky se staly fenoménem, za který získala Véronique několik ocenění.

Po krátké odmlce se rodinná firma vrátila na výsluní díky Frédéricovi, který udělal ze svého podnikání dětské hřiště. Cestoval po celém světě s cílem najít a přinést na francouzský trh hračky, které tu doposud nebyly. Jeho snem bylo hračky nejen  hledat, ale také je vyrábět!

V roce 1997 vyvinul několik edukativních hraček, jejichž přidanou hodnotou byla výtvarná stránka.  Prvními produkty byly dřevěné hračky, puzzle a stolní hry.

V roce 2007 nastal přelom, když Djeco představili první kreativní a výtvarné sady. Od té doby jsou produkty rodinné firmy Djeco k dostání ve více než 60-ti zemích světa.