Vzorový formulář pro vrácení zboží v zákonné lhůtě

Objednali jste špatný produkt, velikost nebo třeba barvu? Nejdříve nás kontaktujte na e-mailu: info@simplykids.cz nebo zavolejte na +420 727928420 ( pracovní dny 9-19 hod).
Zakoupené zboží můžete bez udání důvodu do 14-ti dnů od doručení vrátit, popř. vyměnit za jiné. Vrácené zboží nesmí vykazovat známky nošení nebo použití, musí být čisté a nepoškozené.
Zboží nám zašlete včetně původního obalu a veškerých visaček na adresu Šťastné s.r.o, provozovna Simply Kids, Solní 6, 301 00 Plzeň
Do balíku přiložte formulář pro vrácení či výměnu zboží a fakturu. Vyplněný formulář a fakturu nám můžeš zaslat i elektronicky na info@simplykids.cz, ovšem nezapomeňte v takovém případě přiložit do balíku lísteček se svým jménem, telefonním číslem nebo emailem a číslem objednávky.
Balík pošlete doporučeně a doklad o odeslání si radši, pro každý případ, uschovejte. Neposílejte, prosím, zboží na dobírku.

 Vzorový formulář pro vrácení zboží v zákonné lhůtě
(vyplňte tento formulář a odešlete jej zpět pouze v případě, že chcete zboží vrátit v zákonné době. Formulář je třeba vytisknout, podepsat a zaslat naskenovaný na níže uvedenou e-mailovou adresu, případně jej vložit do zásilky s vráceným zbožím). 

Adresát (prodávající)
Šťastné s.r.o.
Na Drahách 734
338 43 Mirošov
IČ: 05941334

Tímto oznamuji výměnu zboží: 

 

Číslo objednávky: ......................................... Číslo faktury: ..................................................….

Datum objednání: ......................................... Datum obdržení: ...............................................

Jméno a příjmení kupujícího:

....................................................................................................................................................

Adresa kupujícího: ………………………………………………………………………………………………………………

Adresa pro doručení: ……………………………………………...……………………………………………………………

(vyplňte, pokud se liší)

E-mail: …………………...……………………………………………………. Telefon: ……………………………..…………

Číslo účtu: ……………………………………………………………………………………………………………………………..

(vyplňte, žádáte-li vrácení peněz; pro účty mimo ČR uveďte IBAN a SWIFT/BIC)

 

Datum: ........................................................... Podpis kupujícího…………………………………………….

 

 

Příloha: Kopie daňového dokladu (faktury)