DJECO Samolepkový metr Rytířská věž

Kód: 6240
450 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Krásný samolepkový metr bude krásnou dekorací dětského pokojíku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětský metr "Rytířská věž" je kvalitní samolepka na zeď v zábavných ilustracích od značky DJECO. Ideální pro měření malých rytířů (až 1,60 m). Samolepící metr na zeď bude hezkou dekorací dětského pokoje. Lepicí štítky pro psaní jmen, výšky, věku dětí.
 
Rozměr balení: 31,5 cm x 62 cm
Obsah: 27 samolepek
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nástěnné dekorace do dětských pokojů
Podle pohlaví: Pro kluky
Podle druhu: Ostatní, Samolepky
Podle typu produktu: Nástěnný metr
Podle věku: 2+ roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Djeco Logo

Společnost založila v roce 1954 Véronique Michel-Dalès ve Francii. Na trh přinesla vzdělávací hračky, které byly v té době úplnou novinkou. Hračky se staly fenoménem, za který získala Véronique několik ocenění.

Po krátké odmlce se rodinná firma vrátila na výsluní díky Frédéricovi, který udělal ze svého podnikání dětské hřiště. Cestoval po celém světě s cílem najít a přinést na francouzský trh hračky, které tu doposud nebyly. Jeho snem bylo hračky nejen  hledat, ale také je vyrábět!

V roce 1997 vyvinul několik edukativních hraček, jejichž přidanou hodnotou byla výtvarná stránka.  Prvními produkty byly dřevěné hračky, puzzle a stolní hry.

V roce 2007 nastal přelom, když Djeco představili první kreativní a výtvarné sady. Od té doby jsou produkty rodinné firmy Djeco k dostání ve více než 60-ti zemích světa.