Skládací láhev LIEWOOD Wilson 450 ml Sandy Oat

Skládací silikonovou lahev o obsahu 450 ml od dánské značky Liewood. Super praktická skládací lahvička, kterou když dopijete, složíte na poloviční velikost. Ideální na cestování.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 6484
685 Kč
Skládací láhev LIEWOOD Wilson 450 ml Sandy Oat

Odolný a měkký silikon má oproti klasickým pevným lahvím výhodu v tom, že po vypití ji snadno složíte na polovinu původní velikosti a ušetříte tak místo v tašce. Navíc je lehká a tudíž se ani nepronese.
Má výklopné brčko, které musí být při skládání lahve otevřené, aby odcházel vzduch.

Barva: Hnědá / béžová
Materiál: 100% silikon / víčko 100% polypropylen (PP)
Objem: 450 ml
Rozměry: Výška 18 cm, průměr 7 cm.
Péče: Vhodná do myčky nádobí do 65 °C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské lahve na pití
Podle barvy: Béžová, Hnědá
Podle materiálu: 100% silikon
Podle objemu: 450 ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Liewood Logo

Liewood nabízí neodolatelné kousky pro mladé moderní rodiny. Mezi produkty značky LIEWOOD najdete textil z organické bavlny, měkké vlněné doplňky nebo např. sady nádobí pro děti.

Myšlenka LIEWOOD je jasná, vytvářet design a produkty, které vydrží po generace a neztratí nic na svém vzhledu, ani kvalitě. Firma LIEWOOD sídlí v Kodani, centru skandinávského designu. 

Firma LIEWOOD byla založena v roce 2015 Annou Marií Lie Nielsen a Anjou Skov. Název LIEWOOD potom vznikl spojením příjmení jeho zakladatelek - Lie a Skov, což v překladu znamená dřevo, tedy anglicky WOOD.  Dnes jsou majitelkami firmy LIEWOOD Anne Marie a Anne Charlotte Hovard Lembye. Obě mají bohaté zkušenosti s produktovým designem a marketingem a obě jsou maminkami malých dětí, proto znají potřeby mladých rodin a jejich dětí nejlépe.   

Produkty LIEWOOD vynikají čistým designem, který jde ruku v ruce s funkčností. Všechny produkty jsou vyráběny v Indii tradičním způsobem s použitím těch nejkvalitnějších materiálů vhodných pro nejmenší děti s certifikací GOTS ( Global Organic Textile Standard).

Podobné produkty